fbpx

囍聚婚禮

南港館 / Tel:02-27832268

南京旗艦館 / Tel:0906-314-749

囍聚手工婚紗工作室 > 新娘秘書  > 【 造型師 – MIA 】

【 造型師 – MIA 】

造型師 - MIA

簡介

嗨嗨~~我是造型師Mia,一位專業的造型師,致力於為客戶打造獨特而時尚的形象。擁有多年的從業經驗,我對時尚的敏銳度和對美的追求讓我能夠為客戶提供最優質的服務。

作為一名造型師,我深知每個人的美麗都是獨一無二的,因此我注重細節,從客戶的面部特徵、身形比例到個人風格,都將成為我設計造型的重要考量因素。我擅長通過專業的技巧和創新的思維,為客戶打造出令人驚艷的形象,讓他們在各種場合中都能自信地展現自己。

除了專業的技術外,我還十分重視與客戶之間的溝通與互動。我相信良好的溝通是實現理想造型的關鍵,因此我致力於建立與客戶之間的信任和理解,確保每一次的造型都能完美呈現客戶的個性和風格。

我熱愛時尚,不斷追求創新和突破。我會持續學習和探索,不斷提升自己的專業水平,以滿足客戶不斷變化的需求和時尚的潮流。

如果您正在尋找一位專業、有創意且充滿熱情的造型師,我誠摯地希望能夠成為您的選擇。期待與您合作,共同創造出更多美麗的時尚之作!

謝謝您花時間閱讀我的自我介紹。

作品

Comments:

 • kıbrıs'ta şirket kurma

  2024 年 6 月 5 日 at am 1:11

  Yabancı ülkelerde kurulan şirketler, Ekonomiden Sorumlu Bakanlığın onayı ve Bakanlar Kurulu’ndan izin alınması koşuluyla, KKTC’nde bir işyeri (veya şube) açabilirler ve bu şirketler Yabancı (veya Denizaşırı) Şirket statüsünde tescil ettirilirler.

 • Yoklama Kaçağı

  2024 年 6 月 17 日 at am 12:04

  YOKLAMA KAÇAĞI, SAKLI VE BAKAYALARIN CEZALANDIRMA İŞLEMLERİ 1. Yoklama kaçağı, saklı ve bakayalar Askeralma Kanununun 24’üncü maddesinin birinci fıkrası esaslarına göre idari para cezasıyla cezalandırılır. 2. Bunlardan kendiliğinden gelenler her gün karşılığı 5 Türk Lirası, yakalananlar ise 10 Türk Lirası idari para cezası ile cezalandırılır. Bu fıkra kapsamında belirlenen idari para cezalarının yeniden değerlemesinde 30/3/2005 tarihli ve 5326 sayılı Kabahatler Kanununun 17’nci maddesinin yedinci fıkrasındaki idari para cezasının bir Türk Lirasının küsuru dikkate alınarak uygulanır. İdari para cezaları tebliğinden itibaren bir ay içinde ödenir. 3. Yapılan muayenelerinde askerliğe elverişli olmadıkları anlaşılanlar, askerlikten muafiyet hakkı olanlar ile Kanunda belirtilen nedenlerle erteleme hakkı olduğu halde süresi içerisinde işlem yaptırmayanlara erteleme sürelerine denk gelen günler için idari para cezası uygulanmaz. Uygulandıktan sonra bu madde kapsamında olduğu anlaşılanlar iptal edilir ve iptal edilen para cezaları, 21/7/1953 tarihli ve 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun kapsamında takip ve tahsil için gönderildiği vergi dairelerine bildirilir. Askeralma Yönetmeliğinin 54’üncü maddenin üçüncü fıkrası kapsamında ertelemesi yapılanların, yoklama kaçağı veya bakaya olarak geçen süreleri için Askeralma Kanununun 24’üncü maddesi esasları uygulanır. 4. İdari para cezası vermeye yetkili makam; askerlik şubesine bizzat müracaat eden yükümlüler için müracaat ettiği, kolluk kuvvetleri tarafından getirilen yükümlüler için ise getirildiği askerlik şubesi başkanı; kolluk kuvvetleri tarafından haklarında tutanak tutulma işlemi de dâhil diğer durumlar için nüfusa kayıtlı olduğu yer askerlik şubesi başkanıdır. Yükümlünün bizzat müracaat ettiği veya getirildiği askerlik şubesi başkanınca uygulanan idari para cezası derhâl yükümlünün nüfusa kayıtlı olduğu yer askerlik şubesi başkanlığına bildirilir. 5. Barışta, Askeralma Kanununun 24’üncü maddesinin birinci fıkrası uyarınca verilen idarî para cezası kesinleştikten sonra bu eylemlerden herhangi birini işleyenler ile bu eylemleri seferberlik ve savaş hâlinde işleyenler hakkında nüfusa kayıtlı olduğu yer askerlik şubesince suç dosyaları hazırlanarak yükümlünün nüfusa kayıtlı oldukları yer Cumhuriyet başsavcılığına gönderilir. 6. Yükümlülere verilen idari para cezaları 7201 sayılı Kanun ile 25/1/2012 tarihli ve 28184 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik esaslarına göre tebliğ edilir. 7. Verilen idari para cezaları hakkında 5326 sayılı Kanun hükümleri uygulanır.

 • itsreleased

  2024 年 7 月 8 日 at am 11:14

  Wow wonderful blog layout How long have you been blogging for you make blogging look easy The overall look of your site is great as well as the content

Leave a reply